OKAMi Komplet

Modul Komplet zahrnuje veškerý obsah školení Základy, rozšiřuje jejich hlubší znalosti v daných tématech a přidáva další témata. Je navržen pro znalosti všech zaměstnanců a pro všechny typy podniků, nebo zájemců o hlubší znalosti z oblasti kybernetické ochrany, což zvyšuje schopnost vaší organizace průběžně poskytovat plně vyspělý program IT bezpečnostního povědomí.

OKAMi Outsourcing

Program zvyšování povědomí o bezpečnosti nechte na nás. Věnujte se své hlavní činnosti a nechte nás pracovat na zvyšování povědomí o bezpečnosti.

Náš tým odborníků bude řídit váš program zvyšování povědomí o bezpečnosti. Od začátku programu se budete pravidelně setkávat s přidělenými členy týmu. 

Metodika vyžaduje identifikaci oblastí bezpečnostního povědomí, které jsou pro zákazníka důležité. Společně určíme oblasti bezpečnostního povědomí a vytvoříme vzdělávací obsah.

Dodávaný vzdělávací obsah vychází ze zkušeností společnosti a jejích pracovníků v jejím interním prostředí a ze zkušeností s realizací vzdělávacích aktivit u jiných zákazníků. Obsahuje aktuální poznatky a informace z praxe.

Zohledňuje přístup, kterým budování bezpečnostního povědomí je aktivita, jejímž cílem je upozornění na problematiku informační bezpečnosti, pochopení cílů informační bezpečnosti a hrozeb, které mají dopad na bezpečnost organizace. Obsah školení je přizpůsoben a zohledňuje také vnitřní předpisy zákazníka.

Kybernetický bezpečnostní audit

Naši specialisté vám pomohou provést komplexní bezpečnostní audit podle vašeho zájmu. Bezpečnostní audit se zaměřuje na riziko selhání lidského faktoru, tj. ověřuje způsobilost zaměstnanců vůči praktikám sociálního inženýrství a jejich schopnost odhalit kybernetický útok v podobě phishingu, vishingu nebo přímé interakce.

Pomůžeme vám s přípravou, realizací a vyhodnocením celého auditu. Následně vypracujeme dokument s doporučeními, jak optimálně zavést kybernetickou bezpečnost ve vaší společnosti, aby se minimalizovalo riziko selhání jednotlivých zaměstnanců. Pomůžeme vám také se samotnou realizací a opakovaným auditem.

Ceník pro společnosti

Základní ceník – podle počtu zakoupených zaměstnaneckých kont. Ceny bez DPH.

5 – 24 zaměstnanců

879 NA ZAMĚSTNANCE / ROČNĚ
  • Vzdělávací kurzy, testy
  • + Přehledy a statistiky
  • + Přidávání nových témat a hrozeb

25 – 49 zaměstnanců

769 NA ZAMĚSTNANCE / ROČNĚ
  • Vzdělávací kurzy, testy
  • + Přehledy a statistiky
  • + Přidávání nových témat a hrozeb

50 – 100 zaměstnanců

649 NA ZAMĚSTNANCE / ROČNĚ
  • Vzdělávací kurzy, testy
  • + Přehledy a statistiky
  • + Přidávání nových témat a hrozeb

Váš kompletní program školení bezpečnostního povědomí

Výukové moduly na různá témata

Celkem více než 600 dovedností, které jsou lokalizovány také do češtiny a slovenštiny. Obsah se skládá z odborných znalostí v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Všechny úrovně znalostí

Od začátečníků ( např. základy bezpečnosti - fyzická bezpečnost - sociální sítě ) až po experty ( hacking, DPO, šifrování, Wifi, ...).

Testy a osvědčení

Po absolvování každé úrovně a dosažení potřebného počtu bodů v testu jsou k dispozici osobní certifikáty.

Automatizované a online

Vše od pozvánek a e-mailů pro zaměstnance až po nastavení tempa výuky a postupné vykazování je integrováno a automatizováno.

Průběžná a postupná výuka

Zaměstnanci mohou studovat vlastním tempem prostřednictvím praktických a poutavých online lekcí, které rozvíjejí jejich počítačové dovednosti.

Analýza a reporting

Měřitelné výsledky a zprávy pro vedení podle skupin a zaměstnanců.

Připojte se k společnostem, které důvěřují OKAMi