Co nás odlišuje

E-mail, sociální média a mobilní zařízení jsou nástroji vaší práce – a pro kyberzločince nástroji útoku. OKAMi služba vám dá dovednosti jak chránit vaše lidi, data a značku před pokročilými hrozbami a riziky souvisejícími s dodržováním předpisů.

16+

Let zkušeností v oblasti IT bezpečnosti

98

%

Spokojení klienti

O společnosti Axitera

Top bezpečnostní specialista

Axitera s.r.o. specializuje zejména na inovativní a chytrá řešení zavádění ochrany osobních údajů, kybernetické bezpečnosti a šifrování.

Poslání Axitera

Naším posláním je poskytovat kvalitní IT služby způsobem, který naplňuje potřeby a cíle našich klientů. Formou vzájemně důvěryhodného partnerství, které je základem příjemné, motivující a dlouhodobé spolupráce pro obě strany.

Vize Axitera

Vizí Axitera s.r.o. je být renomovaným, spolehlivým a stabilním dodavatelem IT řešení a služeb. Přinášet hodnotu prostřednictvím inovativních řešení orientovaných na potřeby našich klientů.

Kde působíme

Axitera s.r.o. působí v České republice, v Slovenské republice, v Polsku a v Rakousku.

Dotazy a odpovědi

Školení o povědomí o bezpečnosti bývá statické. Je to akce bez následných opatření. Školení IT OKAMi o povědomí o bezpečnosti provede uživatele efektivním interaktivním školením v prohlížeči. V dalším kroku múžeme posílat zaměstnancům časté simulované phishingové útoky, abyste školení posílili. Tato poslední funkce, časté simulované phishingové, skutečně vytváří změnu chování.

Kybernetická kriminalita se rychlostí světla mění. Před několika lety se specializovali na krádeže identity, ale nyní ovládnou síť vaší organizace. Zastaralý pohled na útok: Strategie zaměřené pouze na perimetr jsou minulostí. Digitální transformace a cloud navždy změnily naše infrastruktury, zatímco mobilní technologie a vzdálený přístup změnily styl práce vašich lidí. Moderní pohled na útok: Vaši lidé jsou vaším novým perimetrem. Protože útočníci nyní považují lidi za svůj cíl, je čas změnit strategii na obranu uživatelů – ať už pracují kdekoli a jakkoli. Díky správným poznatkům, správné technologii a správnému školení jsou lidé vaší první a nejúčinnější obrannou linií.

Internet Explorer 11 a vyšší, Microsoft Edge, Chrome, Firefox a Safari

To je vždy způsobeno blokátorem vyskakovacích oken v prohlížeči. Vypněte blokátor vyskakovacích oken a školení znovu spusťte.

Pokud jste prodejce IT, konzultant, nebo školicí společnost, společnost Axitera s vámi ráda naváže spolupráci. Pošlete prosím e-mail na adresu partner@axitera.cz a náš Produktový Manažer se s vámi spojí.

Školení IT OKAMi jsou kompatibilní se SCORM, takže v případě potřeby můžeme dodat kurzový software pro váš interní systém LMS. IT OKAMi má však vlastní LMS, který funguje v cloudu, a můžeme vám podávat zprávy o všech přihlášených zaměstnancích, jejich stavu, dokončení a mnoha dalších parametrech.

V případě školení v modulech bezpečnosti zůstanou e-mailové adresy v naší databázi po omezenou dobu. Je to nutné ke sledování jedinečných otevření e-mailů a kliknutí na ně. Pro zákazníky u Průběžných testů zabezpečení phishingem potřeba, aby e-mailové adresy „přetrvaly“, abychom mohli pravidelně zasílat simulované phishingové útoky správným osobám. To bude také sloužit k tomu, abyste mohli sledovat, kteří z vašich uživatelů v testech selhávají. Adresy nebudou použity k jiným účelům než k bezpečnostnímu auditu, ani nebudou poskytnuty/prodány třetím stranám k jakýmkoli účelům.

Za IT OKAMi si účtujeme velmi konkurenceschopné sazby. Pro větší organizace existují odstupňované množstevní slevy. Pokud v současné době používáte program školení bezpečnostního povědomí, máte nárok na náš konkurenční program upgradu na první rok. Ceny za IT OKAMi jsou sestaveny tak, aby rozhodnutí o zavedení našeho programu zvyšování povědomí o bezpečnosti na internetu bylo zcela bezproblémové.

Za roční předplatné si můžete nechat vystavit fakturu. Přijímáme platby prostřednictvím bankovních převodů. Podrobnosti poskytneme na vyžádání.

Dokdy přesně vám platí přístup do kurzu, najdete v nastavení. Dáme vám včas vědět, až se bude váš přístup blížit ke konci. A pokud budete chtít s IT OKAMi pokračovat, budete mít možnost si ho prodloužit skrze předplatné.

Ano. Pokud máte roční předplatné, můžete ho zrušit vždy po roce. Každopádně IT OKAMi dveře u nás máte dál otevřené 🙂 a v budoucnu si můžete předplatné znovu objednat.

Velmi jednoduše. Budete mít svoje přístupové údaje do kurzu a snadno se tam přihlásíte. Funguje to z počítače, tabletu i chytrého telefonu. Takže nemusíte nikam jezdit. Stačí mít připojení k internetu a pustíte si kurz, kde chcete a kdy chcete. Lekcemi procházíte vlastním tempem. To je právě jedna z výhod online kurzu. Je jedno, jestli ho projdete za 5 týdnů, nebo za pár měsíců. Přístup máte na celý rok, abyste měli dostatek času.

Ano, můžete. Školení IT OKAMi je online a můžete si ho koupit z kterékoli země světa. Pokud chcete platit v EUR, zvolte si tuhle možnost na přihlášce. Jednoduše si místo Kč vyberte měnu EUR a zobrazí se vám cena v eurech.

Ano. Pokud chcete kurz koupit jako dárek, rádi vám vystavíme dárkový poukaz. Máme ve školení kurzu řadu lidí, kteří ho dostali od někoho ze svých blízkých 🙂 A většinou o tom moc hezky mluví. Takže pokud víte, že třeba pro vaše zaměstnance, rodinu, příbuzné je kybernetická bezpečnost důležitá, a chcete pro ni smysluplný dárek k narozeninám, Vánocům, … s kurzem se nejspíš nespletete :). Pokud chcete dárek rovnou objednat, můžete. Po objednání a zaplacení vám pošleme dárkový poukaz do mailu. Vaše obdarovaná nebo obdarovaný na něm najde instrukce a webovou stránku, na které si kurz jednoduše aktivuje.

Milan Hladký (narozen 1975) je konzultant v oblasti počítačové bezpečnosti, hacker a architekt kybernetické bezpečnosti. V roce 2016 odhalil už úšpešný ZERO DAY útok, kde z několika veřejných institucí odcházela data k útočníkům. Od roku 2015 je úspěšným bezpečnostním konzultantem, řečníkem. Milan poskytuje bezpečnostní poradenství společnostem a vede kurzy sociálního inženýrství pro desítky společností a vládních institucí.

Milan Hladký (který je certifikovaným hackerem) a spolu s ředitelkou společnosti Axitera Kateřinou Kubalovou pracovali 12 měsíců na tom, aby se více než 20leté zkušenosti s hackerstvím z první ruky přetavili do online školicích modulů pro zaměstnance v kancelářském prostředí. Jedná se o velmi úspěšné školení OKAMi Security Awareness Training, které zajišťuje, že zaměstnanci jsou řádně vyškoleni, aby se dokázali vypořádat s hackerskými útoky a dokázali rozpoznat varovné signály sociálního inženýrství.

Připojte se k společnostem, které důvěřují OKAMi